Zgodnie z regulaminem Jury przydzieliło następującenagrody:
Nagrody zbiorowe
- nagrodę zbiorową ufundowaną przez Instytut Pamięci Narodowej Oddziałw Rzeszowiedla szkoły z terenu Rzeszowa, której uczniowie najliczniej uczestniczyli na trasie „Żywego Muzeum”otrzymało I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
- nagrodę zbiorową ufundowaną przez NSZZ „Solidarność” Oświaty i Wychowania w Rzeszowie dla szkoły spoza Rzeszowa, której uczniowie najliczniej uczestniczyli na trasie „Żywego Muzeum”otrzymał Zespół Szkół Technicznych w Sędziszowie Małopolskim.
Komisja Konkursowa w drodze losowania wyłoniła uczniów, którzy otrzymali:
Nagrody indywidualne
- Emilia Maciołek I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
- Karolina Wójcik Zespół Szkół Technicznych w Sędziszowie Młp.
- Emilia Araszkiewicz Szkoła Podstawowa w Wysokiej
- Julia Mularz Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rzeszowie
- Michał Medrygał Szkoła Podstawowa w Wiercanach
- Wiktoria Dymnicka Szkoła Podstawowa w Racławówce
- Adrian Lin Szkoła Podstawowa w Lutoryżu
- Marcin Machlik Szkoła Podstawowa Nr 2 w Bratkowicach
- Patrycja Szewczyk Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości w Rzeszowie
- Łucja Kocur Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie
- Michalina Bazan Szkoła Podstawowa Nr 5 w Rzeszowie
- Natalia Kawalec Szkoła Podstawowa Nr 9 w Mielcu
- Kamila Migacz III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
- Szymon Kasperkowicz Szkoła Podstawowa Nr 32 w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Rzeszowie
- Bartosz Nawojski Zespół Szkół w Wysokiej
Nagrody ufundowane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego
- Patryk Pietrucha Szkoła Podstawowa w Mogielnicy
- Julia de Tournelle Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie
- Magdalena Szpunar Szkoła Podstawowa w Wysokiej
Nagrody ufundowane przez Narodowy Bank Polski
- Patryk C’ani Szkoła Podstawowa w Wiercanach
- Weronika Kozimor Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie
- Natalia Gorzelnik I Liceum Ogólnokształcącew Rzeszowie
W zawiązku z pandemią i związanymi z nią obostrzeniami sanitarnymi organizatorzy podjęli decyzję, że nie odbędzie się uroczyste podsumowanie projektu. Nagrody zostaną doręczone do szkół w terminie po 15 grudnia 2021 r.
Gratulujemy i serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.
Bogusława Buda
Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej „Żywego Muzeum”